Workshopy o filantropii a strategickém darování

Chcete si interaktivní formou vyzkoušet, jak v praxi vypadá promyšlená filantropie a darování? Naše workshopy připravované na míru jednotlivcům, rodinám či skupinám jsou pro vás ideálním řešením. Workshopy jsou vhodné také pro právní kanceláře, family offices nebo privátní bankéře a jejich klienty s potenciálem nebo motivací věnovat se filantropii.

Cílem workshopů je ukázat, jak začít darovat, nastavit filantropické aktivity a plány nebo jak je zefektivnit. Účastníci mají také možnost sdílet navzájem své praktické zkušenosti s darováním.

Privátním bankéřům a specialistům na wealth management můžeme pomoci zvýšit jejich povědomí o strategické filantropii a filantropických nástrojích. Součástí je také trénink základních dovedností v komunikaci s klienty o dobročinnosti a darování.

Během setkání si účastníci ujasní:

  • Jak je možné dobře zacílit dárcovskou podporu
  • Jak rozpoznat smysluplné projekty a jak si vybrat neziskové organizace k podpoře
  • Jak vytvořit vlastní dárcovskou strategii
  • Jak filantropii vyhodnocovat

S kým budete spolupracovat

Dagmar Goldmannová

Michaela Kreuterová

Reference klientů

Via Clarita nám pomohla v několika oblastech. Jako zásadní vidím filantropické školení pro bankéře Erste Private Banking na téma jak a proč otevírat téma filantropie s klienty, kteří čím dál častěji přemýšlí, jaký způsob a druh pomoci zvolit, aby byl dlouhodobý, strategický a efektivní. Tímto krokem část svého majetku věnují na aktivity, které jsou jim blízké a dávají tak část majetku do vybraných, společensky důležitých oblastí. Jako druhou neméně významnou oblast, se kterou nás Via Clarita seznamuje a pomáhá, je networking s významnými českými filantropy na akcích, které pořádají a tím otevírají dveře do světa filantropie i dalším klientům, kteří teprve o filantropii, jako o součásti svého života, přemýšlí.
Milena Pelová, Erste Private Banking
Milena_Pelová

Potkejme se a nezávazně proberme vaše filantropické cíle

Vaše jméno *
E-mail *
Telefon
Vzkaz

Další služby

Vytvoření filantropické strategie

Založení nebo revize dobročinné organizace

Rešerše a analýzy témat

Založení a správa dárcovského fondu

Pomoc s operativou a řízením filantropických projektů

Filantropický newsletter:

E-mail *
Jméno *
Příjmení *
Organizace/firma
Souhlas se zpracováním uvedených údajů a s využitím mého elektronického kontaktu poskytuji dobrovolně a na dobu neurčitou. Svůj souhlas mohu kdykoliv odvolat odhlášením se z odběru e-mailů.