Speciál Umění darovat uspěl v komunikačních soutěžích

Umění_darovat_speciál

Na úspěchu letošního vydání Umění darovat speciál má výrazný podíl jeho editorka Simona Bagarová. Díky její svědomité péči a přípravě se mohou čtenáři začíst do inspirativních textů, komentářů, esejů a rozhovorů s českými filantropkami a filantropy.

Speciál získal ocenění v těchto soutěží:

🥇 Fénix content marketing

🥉 LEMUR – Česká cena za public relations

TOP RATED projekt v soutěži Zlatý středník

Letošním tématem speciálu byla spolupráce. Společně s Nadací Via jsme se rozhodli věnovat právě jí, protože bez spolupráce nelze dosahovat výrazných pozitivních a systémových změn. Spolupracovat se vyplatí také v mnohem menším měřítku – na regionální a lokální úrovni. Obě tyto roviny přiblížilo setkání, na kterém byl speciál Umění darovat představen a o kterém si více přečtete v tomto textu.

Speciál si můžete stáhnout v elektronické podobě v naší Filantropické knihovně.

Mockrát děkujeme hlavnímu partnerovi tohoto vydání Nadaci RSJ. Za podporu děkujeme také Nadaci České spořitelny, Nadačnímu fondu Simony Kijonkové, Nadaci J&T, Nadaci O a Nadaci Benetheo.

Tématu filantropické spolupráce se věnuje i český překlad příručky Jak mohou dárci spolupracovat od Rockefeller Philanthropy Advisors, kterou jsme uvedli na začátku září. Stáhnout si ji můžete zde.

Další příspěvky

Martin Vohánka, filantrop, zakladatel a CEO společnosti Eurowag, spoluzakladatel Nadace BLÍŽKSOBĚ, jeden z iniciátorů Druhé ekonomické transformace. Foto: Tomáš Princ
16. 5. 2024

Vsázíme na konkrétní lidi, jejich odbornost a víceletou podporu, říká v rozhovoru filantrop Martin Vohánka

Vytvořeno s pomocí ChatGPT
14. 5. 2024

Nadace na dobu určitou? Koncept „sunset“ nadace a jeho využitelnost v českém prostředí

ashoka_via_alma_zmena_2048px_janhromadko-1056
14. 4. 2024

Financovat systémové změny bez důvěry a spolupráce není možné, shodli se účastníci setkání

Filantropický newsletter:

E-mail *
Jméno *
Příjmení *
Organizace/firma
Souhlas se zpracováním uvedených údajů a s využitím mého elektronického kontaktu poskytuji dobrovolně a na dobu neurčitou. Svůj souhlas mohu kdykoliv odvolat odhlášením se z odběru e-mailů.