Vydali jsme novou příručku zaměřenou na filantropickou spolupráci

Náhled-blog_spolupráce

Příručka filantropkám a filantropům představuje jednotlivé kroky, které vedou k úspěšné spolupráci. Během čtení budete moct odpovídat na otázky, které vám pomohou ujasnit si motivaci, partnery a také vhodnou formu. To vše vám pomůže k naplnění cílů, které si společně s dalšími dárci, zástupci soukromého, neziskového nebo státního sektoru nastavíte.

Příručka, kterou vydali naši partneři a kolegové z Rockefeller Philanthropy Advisors, obsahuje také příklady úspěšné spolupráce, které mají globální dopad, anebo řeší konkrétní společenské problémy na území USA.

Jak mohou dárci spolupracovat je ke stažení v naší Filantropické knihovně.

O ROCKEFELLER PHILANTHROPY ADVISORS

Rockefeller Philanthropy Advisors (RPA) urychluje rozvoj filantropie a usiluje tak o spravedlivý svět. RPA je celosvětově působící neziskovou organizací na čele filantropického růstu a inovací, která navazuje na odkaz promyšlené a účinné filantropie rodiny Rockefellerových. Disponuje rozmanitým týmem zkušených grantistů s hlubokými poznatky v širokém spektru společenských problémů.

RPA byla založena v roce 2002, rozrostla se v jednu z největších světových organizací poskytujících filantropické poradenství a doposud zprostředkovala granty ve výši více než 4 miliard dolarů ve více než 70 zemích. V současné době poskytuje RPA poradenství a spravuje dary od jednotlivců, rodin, nadací a korporací v roční výši přesahující 600 milionů dolarů. U více než 100 projektů RPA rovněž jedná jako zmocněnec, zajišťuje jejich správu, řízení a provozní infrastrukturu, aby podpořila jejich dobročinný účel.


Chtěli byste se pustit do spolupráce s dalšími dárci a nejste si jistí jednotlivými kroky? Rádi vám pomůžeme v rámci našeho filantropického poradenství a společně najdeme cestu, která vám bude přinášet radost i výsledky.

Další příspěvky

ashoka_via_alma_zmena_2048px_janhromadko-1056
14. 4. 2024

Financovat systémové změny bez důvěry a spolupráce není možné, shodli se účastníci setkání

Systémové změny_úvodní_v2
8. 4. 2024

Pět klíčových zásad pro financování systémových změn

Institucionální analýza_náhled
4. 4. 2024

Analýza: Jak je na tom darování v Česku ve srovnání se světem? Nezaostáváme, ale stát by pro rozvoj filantropie mohl udělat více

Filantropický newsletter:

E-mail *
Jméno *
Příjmení *
Organizace/firma
Souhlas se zpracováním uvedených údajů a s využitím mého elektronického kontaktu poskytuji dobrovolně a na dobu neurčitou. Svůj souhlas mohu kdykoliv odvolat odhlášením se z odběru e-mailů.